Sitemizden yapacağınız işlemlerin tümünde Instagram şifreniz asla istenmez


Instagram Uygulamasın da Hesap Kısıtlama Nasıl Yapılır?


Instagram, dünya genelinde tüm alanlarda etken olmaya başlamıştır. Dünyanın her yerinde, en fazlaca kullanılan toplumsal medya ağlarından birisi Instagram toplumsal medya ağıdır. Günümüzde, Instagram hesabı olmayan şahıs sayısı çok azdır.
Kullanıcılar, günlük hayatları ve yaşadıkları bölgelerle ilgili çeşitli görsellerini genel de yorumlar yapmalarını sağlamaktadır. zaman zaman, kişinin hoşlanmadığı kişiler de yorum yapmaktadırlar bu nedenle Profil sahibi istediği kişiye izin verebilmektedir.. Bunun için Instagram kısıtlama özelliğini geliştirmiştir.

Kısıtlama Nasıl Yapılır?

Instagram kısıtlama özelliği kullanıldığında, yapılan yorumları, sadece siz ve yorumu yapan kişi görebilmektedir. Kısıtlama özelliği ile bunu isteyenler herkesin görebileceği duruma getirebilir. En büyük özelliği, kısıtlanan takipçiler, kısıtlama durumunun farkında olmamaktadır. Instagram hesaplarında kısıtlama özelliğinin aktif edilmesi için şu işlemler yapılır?

x Ayarlar / gizlilik
x Kısıtlı hesaplar
x Ara

Ara bölümüne, kısıtlamak istediğiniz hesapları yazarak bulabiliyor ve listeye ekleyebiliyorsunuz.
Yapacağınız paylaşımlara bu kişilerin yorum yapmasını ya da yaptıkları yorumları diğer kullanıcıların görmesini engellemiş oluyorsunuz.
Kısıtlama özelliği ile kendinizi istenmeyen etkileşimlerden korumuş oluyorsunuz.
Instagram Takipçi Satın Al